Zabezpieczenie Auta

Maksymalna ochrona samochodu przed kradzieżą

Skuteczna ochrona auta przed kradzieżami jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego robi użytek coraz więcej osób. Jeszcze jakiś czas temu albowiem myślano, że tylko kradnie się samochody ekskluzywne. Natomiast, w tej chwili o wiele częściej łupem złodziejów padają pojazdy klasy średniej. Dlatego warto zaopatrywać się w certyfikowane blokady zabezpieczające do samochodu. Jeśli kupi się te akcesoria od renomowanych wytwórców, to można spodziewać się, że będą one bezawaryjne. Każdy, kto w odpowiedni sposób zabezpiecza samochód przed kradzieżą, nie musi bać się jego kradzieży. Oczywiście, za każdym razem należy zakupić sprawdzone blokady – zabezpieczenie samochodu.

Te, jakich rabusie nie rozpracują. Każde blokada antykradzieżowa samochodu musi mieć właściwe cechy. Do trzech najpopularniejszych blokad zalicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy oraz Joylock. Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie przeciw kradzieży, zamontowane na stałe w nadwoziu auta. Tego typ blokada uniemożliwi ruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest prosta w obsłudze, jak i nie wpłynie źle na wygląd określonego auta. Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest trwałe i uodpornione na różnego rodzaju uszkodzenia. Z tego względu rabusie nie są w stanie uszkodzić tej blokady lub jej zdemontować. Blokady skrzyni biegów wytwórcy zalecają do samochodów tak samo z manualną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Następną propozycją jest blokada kierownicy. Tuż po zamontowaniu jest ona integralną częścią kolumny kierowniczej.

Dedykowana jest dla samochodów z elektryczną skrzynią biegów i stuprocentowo uniemożliwi ruszanie kierownicą rabusiom. Co istotne, w czasie montażu tego typu blokady nie jest w jakikolwiek sposób naruszana konstrukcja samochodu. Zdemontowanie blokady kierownicy może zająć kilka godzin oraz domaga się użycia wyspecjalizowanego oraz droższego sprzętu. Z tego względu rabuś nie będzie mógł odjechać czyimś autem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Wykonana z wytrzymałego materiału nakładka nałożona na drążek precyzyjnie osłoni wszystkie elementy skrzyni biegów. Nakłada wyposażona jest w wytrzymały na przewiercenie oraz inne próby zniszczenia zamku. Zabezpieczenie jakim jest Joylock dedykowane jest do samochodów z bezkluczykowym systemem otwierania. De facto, im bardziej unowocześnione zabezpieczenie, tym lepsza ochrona. Zapewnione jest to, że dłuższy czas przejęcia kontroli nad autem zniechęca rabusiów do kradzieży. Maksymalna ochrona pojazdu przed kradzieżą jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta o wiele więcej osób, bo jeszcze jakiś czas temu stereotyp mówił o tym, że jedynie kradnie się samochody luksusowe, lecz nie jest to prawdziwe. Nowoczesne zabezpieczenia sprawiają, że można być spokojnym o samochód. Oferta jest duża, a więc każdy zabezpieczenie zbiornika paliwa wyszuka coś dla siebie. Nie ma mowy o tym, że ktoś zniszczy samochód i że kradzież dojdzie do skutku. Dlatego opłaca się zaopatrzyć się w atesty blokady zabezpieczające.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *